Son Eklenen Haberler

Kurucu Genel Başkanımız

Başkan
TRKTYD KURUCU GENEL BAŞKANI SUAT SANDALCI

Derneğimizin, Kurucu Genel Başkanı Sayın Suat SANDALCI,

1985 yılında dünyaya geldim. Aslen Rizeliyim. Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2009 yılında, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümünden ise 2015 yılında mezun oldum. İyi derece de İngilizce bilmekteyim. Üniversite yıllarında Kıbrıs Karadeniz Öğrenci Birliğinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptım. Kıbrıs Kültür ve Dayanışma Günleri organizasyonlarının planlanması ve gerçekleştirilmesinde aktif rol aldım. 2006 yılında 81 il temsilcisinin katıldığı Rotary Clup Liderlik Seminerlerinde birinci oldum. Üniversite yıllarımda hayata geçirmek istediğimiz birçok projeyi KKTC Meclisine sundum. Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra da birçok yönetim ve organizasyonlarda görev almaya devam ettim.

Karadeniz Profesyonel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı olarak, Entegre Tesis Yönetimi alanında birçok tesise danışmanlık hizmeti verdim. Sektördeki çalışma azmim ve istikrarlı hedeflerim aracılığı ile hem Entegre Tesis Yönetim sektöründe hemde inşaat sektöründe kısa zamanda büyük hedeflere ulaşmayı başardım. Evli ve bir çocuk babasıyım. Halen birçok STK nezdinde görev yapmaktayım. 2016 yılında SAMGİAD üyesi olarak yapılan çalışmalara destek sağladım. İstanbul Medeniyet Üniversitesi İletişim Fakültesi ve birçok üniversiteler de öğrenciler ile deneyim paylaşımına ilişkin söyleşiler gerçekleştirdik. Bu anlamda sorumluluk hissederek gençlerin kendilerini geliştirmeleri adına yol gösterici ve yardımcı olmak amacıyla faaliyetler yaptım birçok platforma konuşmacı olarak katıldım. Görev aldığım tüm yönetim ve organizasyonlarda; ekip arkadaşlarıma öğretici oldum, organizasyonun amaçlarının gerçekleştirilmesi ve optimizasyona ulaşabilmesi için sürekli araştırdım öğrenmenin sınırı olmadığı bilinciyle içinde bulunduğum görev ve organizasyonlarda eğitici-öğretici etkinliklere imza attım. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların katılımı ile fuar organizasyonlarında görev aldım. Profesyonel iş hayatımda şeffaflık ilkesi ile görev ve sorumluluklarım kapsamında fark yaratacak, ülkemize, sektörümüze ve yenilikçi insanların yaşam kalitesinin arttırılmasına katkı sağlayacak projelerin geliştirilmesi için gerekli gayret ve çabayı bugüne kadar gösterdim bugünden sonra da göstermeye devam edeceğim.

Entegre Tesis Yönetiminin Türkiye ekonomisine ve sosyal kalkınmanın vazgeçilmez bir unsuru olan istihdama sağlayacağı katkılar aşikardır. Kentsel Tesis Yönetim Derneğinin tüm üyeleri ile birlikte sektörümüzdeki iyileştirme çalışmalarının yanısıra milli ekonomiye katkı sağlamak adına var gücümüzle çalışarak farkındalık yaratıp hedeflerimize ulaşacağımıza inancım sonsuzdur. Derneğimizin birçok konuda yapacak olduğu faaliyetler Özel İhtisas Komisyonları marifetiyle yürütülecektir. Sektör analizleri ve çalışma raporları tüm kamuoyu ile paylaşılacaktır. Entegre Tesis Şirketlerinin alt ve yan sektörleri ile birlikte tek çatı altında toplandığı “Kentsel Tesis Yönetim Derneği Stratejik Plan” hazırlanmasına yönelik çalışmalar başlatılmıştır. Her anlamda önemli bir yapı taşı olan derneğimiz ile sektörün ekonomik, sosyal ve fiziksel etkilerini ortaya çıkarmak adına gerekli faaliyetleri sürdürürken diğer bir yandan üyelerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılamak üzere fırsatlar sunarak, ortak sorunların parlamentoya taşınması ve sonuçlanması için yapılacak tüm çalışmaları yürütmek üzere Derneğimiz de Kurucu Üye ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev almış bulunmaktayım.

Sektörümüzün ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere hızla ilerlemesi adına yapılacak tüm çalışmalarda ve faaliyetlere imza atmak üzere destek veren, çıktığımız bu yolda bize inanan üyelerimize teşekkür eder saygılar sunarım.

Bizi Takip Edin
Copyright @ TRKTYD Tüm Hakları Saklıdır. The site has been created by Yugom information. It can not be copied or quoted without permission.